SIKÇA SORULAN SORULAR

Ana Sayfa / S.S.S

Nasıl üye olunur?

Rehberimizin içinde hem Oyuncu Hem Cafe üyeliği nasıl yapılır anlatılmıştır. Tıklayınız


Üyelik ücretli midir?

CafeLigi sizden oyuncu ya da takım profilleri için hiçbir zaman ücret istemez.Hangi etkinliklere katılabilirim?

CafeLigi size öncelikle yakın çevrenizdeki etkinlikleri sunar ancak katılmak için şartları sağladığınız her etkinliğe katılabilirsiniz. Aynı anda iki etkinliğe katılmanız sistem tarafından

önlenir.

Etkinliğe kaydolduğum halde katılmazsam ne olur?

Etkinliklere kayıt olmanıza rağmen katılmadığınız takdirde bu durum cafe sahibi tarafından raporlanır. 3 etkinliğe katılmayan oyuncu sistemden 30 gün süre ile uzaklaştırılır.Kazandığımda ödüllerimi nasıl alabilirim?

Ödülünüz cafe tarafından veriliyor ise etkinlik detaylarında belirtilen ödülü doğrudan işletmeden alabilirsiniz. Sponsorlu turnuva ödüllerinde CafeLigi sizlerle iletişime geçmeyi, adres bilginizi teyit ederek 7 iş günü içerisinde ürününüzü kargolamayı taahhüt eder.Telefon numaram neden isteniyor?

Sistemin suistimal edilmemesi adına ve/veya kazanım durumunda oyuncularla iletişime geçebilmek için telefon numaranız istenir.Nasıl takım kurarım?

Takım kurma rehberimize göz atabilirsiniz. Tıklayın.Cafe takımına nasıl dahil olurum?

Cafe takımları cafe işletmecisinin önderliğinde oluşturulur. Girmek istediğiniz takıma ait cafenin işletmecisi ile iletişime geçmeli ve sistem üzerinden takıma başvurmalı ya da işletmeci tarafından davet edilmelisiniz. Takım kurma rehberimize göz atabilirsiniz. Tıklayın.

 

Nasıl Turnuva Oluştururum? 

Turnuva Oluşturma Rehberimize göz atabilirsiniz. Tıklayın.

 

Herhangi başka bir probleminizde sitemizin sol üst kısmında yer alan sosyal medya hesaplarımız ve/veya Discord sunucumuz vasıtasıyla bizlere ulaşabilirsiniz.