TOKAT BELEDİYESİ E-SPOR ETKİNLİĞİ TAMAMLANDI

Ana Sayfa / Haberler / TOKAT BELEDİYESİ E-SPOR ETKİNLİĞİ TAMAMLANDI

Güncel  •  0 Yorum  •  2.09.2021 • Tokat Belediyesi, bu hafta eğlenceli bir E-Spor etkinliğine ev sahipliği yaptı!

   

  Toplamda 47 takımın katıldığı E-Spor etkinliği, Tokat Belediyesinin adına düzenlendi. Finans, organizasyon ve alan konularında belediyenin verdiği desteklerin yanı sıra MSI ve incehesap da sponsor olarak yapılan bu turnuvaya destek sağladı. 

  Turnuvayı organize eden Çelik Güven, E-Spor'a vermiş olduğu desteğin diğer il ve ilçelerde de yaygınlaşması çağrısında bulundu.

   

  "Türkiye 4 büyük şehirden ibaret değildir. Cafe işletmecisi olduğum Tokat ili; Dark Passage, Beşiktaş, Digital Atletics, BBL gibi E-Spor takımlarında oynamış ve halen oynamakta olan oyuncular yetiştirmiştir" 

   

  Bizler, CafeLigi olarak kurum, kuruluş ve belediyeler ile yaptığımız görüşmeler neticesinde bu tür etkinliklerin artmasını, E-Spor'un, Türkiye'nin dört bir yanında gençlerin ulaşabileceği bir hale gelmesini sağlamayı hedeflemekteyiz.

  Hem cafe işletmelerimiz hem de genç sporcular için bu tür etkinliklerin sıklığını, yaygınlığını ve ulaşılabilirliğini artırmak ve projeler ile E-Spor'u daha yaygın hale getirmek için çabalıyoruz. 

   


YORUMLAR ( 0 )

Habere ilk yorum yapan sen ol
Yorum yapmak için Üye ol ya da Giriş Yap