SIKÇA SORULAN SORULAR 1 - CAFELİGİ'NDE NASIL TAKIM KURARIM?

Ana Sayfa / Haberler / SIKÇA SORULAN SORULAR 1 - CAFELİGİ'NDE NASIL TAKIM KURARIM?

Güncel  •  0 Yorum  •  16.11.2021 • Herkese merhabalar. Sıkça Sorulan Sorular Serimize ilk soru ile başlıyoruz: CafeLigi'nde nasıl takım kurarım?

   

  Aşamalar oldukça basit. Aşamaları teker teker görseller ile destekleyerek anlatacağız.

   

  A - Oyuncular nasıl takım kurar?

   

  Öncelikle CafeLigi hesabı oluşturmanız ve e-mail adresinize gelen aktivasyon mailinizi onaylamalısınız. Kayıt aşamaları ise şöyle:

   

  Sitenin sağ üst kısmındaki Üye Ol butonuna tıklıyoruz. Önümüze gelen ekrandan Oyuncu kısmını seçiyoruz

   

   

  Önümüze gelen ekranda bilgilerimizi yazıp kaydet butonuna bastıktan sonra karşımıza aşağıdaki ekran geliyor. Hesabımıza, oynadığımız oyundaki bir hesabımızı 2.görselde gösterildiği gibi ekliyoruz.

   

   

   

  Artık hesabımız mail aktivasyonunu yaptıktan sonra takım kurmaya hazır. Ekranın sağ üstünde yer alan panel kısmının üzerine geliyoruz ve çıkan kısımdan Takım Oluştur'a tıklıyoruz.

   

   

  Önümüze gelen ekrandan takımımıza isim veriyoruz.

   

   

  Takımımız oluştu. Önümüze gelen ekrandan Oyun Ekle butonuna tıklıyoruz ve oyunu seçip takımımıza ekliyoruz. Böylece o oyunun takımı oluşmuş oluyor.

   

  Aşağıda ok ile işaret edilen butona tıklayarak hali hazırda CafeLigi kaydı olan ve Oyunun karakterini oluşturmuş oyuncular içerisinden davet edeceğiniz kişiyi arayabilir ve davet edebilirsiniz. Ayrıca oyuncular sitemizin Takımlar sekmesinden takımınızı aratıp takım sayfasına girip başvuru yapabilirler.