LOST ARK DÜNYASI BÜYÜLEMEYE DEVAM EDİYOR!

Ana Sayfa / Haberler / LOST ARK DÜNYASI BÜYÜLEMEYE DEVAM EDİYOR!

Güncel  •  0 Yorum  •  9.03.2022 • Smilegate RPG tarafından geliştirilen ve Amazon Games tarafından yayınlanan oynaması ücretsiz MMORPG oyununun büyük başarısını ve sizler için Sistem Gereksinimlerini paylaşmak istedik.

  MMORPG oyunu olan Lost Ark, Steam platformunda şimdiye kadarki en çok oynanan Counter-Strike: Global Offensive oyunundan sonra ikinci oyun olmayı başardı.

   

   

  MMO oyunu tutkunlarının uzun süredir beklediği Lost Ark, Kore ve Rusya sunucusundan sonra Avrupa'ya da çıkışını gerçekleştirdi. Avrupa'ya gelir gelmez rekorları da beraberinde getiren oyun 1 milyon 325 bin 305 oyuncuyu gördü ve büyük bir başarıya imza attı.

  Duyduğumuz bir habere göreyse  Lost Ark'ın Mart güncellemesinin bir parçası olarak gelen yeni içeriğin, değişikliklerin ve hata düzeltmelerinin tam bir dökümü, yayınlanmaya yakın bir zamanda açıklanacak. Amazon, "yakın gelecekte" önümüzdeki birkaç ayın en iyi eklemelerini özetleyen bir yol haritasını da paylaşacağını söyledi.

   

   

   

   

  LOST ARK SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

  Lost Ark mükemmel grafiklerine rağmen, gayet mütevazı bir sistem gereksinimi sunuyor. Sistem gereksinimlerin düşük olmasının en büyük sebepleri arasında ise izometrik bakış açısına sahip olması yer alıyor.

   

  İşte Lost Ark sistem gereksinimleri 2022;

   

  Minimum

  İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit

  İşlemci: Intel i3 ya da AMD Ryzen 3

  RAM: 8 GB

  Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX ya da AMD HD6850

  Boyut: 50 GB boş alan

   

  Önerilen

  İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit

  İşlemci: Intel i5 ya da AMD Ryzen 5

  RAM: 16 GB

  Ekran Kartı: NVIDIA GTX 1050

  Boyut: 50 GB boş alan

   

   

   


YORUMLAR ( 0 )

Habere ilk yorum yapan sen ol
Yorum yapmak için Üye ol ya da Giriş Yap