LEAGUE OF LEGENDS: WİLD RİFT CAFELİGİ'NDE! 🐈︎

Ana Sayfa / Haberler / LEAGUE OF LEGENDS: WİLD RİFT CAFELİGİ'NDE! 🐈︎

Güncel  •  0 Yorum  •  19.12.2022 • League Of Legends: Wild Rift Şimdi CafeLigi'nde!

  League Of Legends: Wild Rift, Riot Games tarafından geliştirilen League of Legends'ın 5'e 5 MOBA deneyiminin mobil cihazlar için yeniden tasarlanmış hali olan Wild Rift'te becerilerini ve stratejilerini konuştur. Akıcı kontroller ve hızlı karşılaşmalar sayesinde arkadaşlarınla takım kurabilir, şampiyonunu seçebilir ve havalı hareketlerle rakiplerini alt edebilirsin.

   

  BECERİLERİNİ SERGİLE

  Dinamik şampiyonlar ve sürekli değişen stratejilerle Vadi'de efsane ol. Her oyun kusursuz bir yetenek atışı isabet ettirmek, çılgın bir takım savaşıyla gidişatı değiştirmek veya beşte beş yapmak için harika bir fırsat.


  REKABETE ARKADAŞLARINLA KATIL

  Bu mobil MOBA'da başarılı olmak için takım çalışması şart. İki, üç ya da beş kişiden oluşan ekibinle sıraya gir ve rakiplerin merkezlerini bir bir yıkarak zirveye ulaş.


  ŞAMPİYONUNU SEÇ

  Devasa bir kılıçla rekabete hükmet, haritanın öbür ucundan attığın buzdan okla hedeflerini dondur veya rakiplerini kışkırtarak tuzağa düşür. Efsanen ne olursa olsun, sana uygun bir şampiyon var.


  ADİL VE ÜCRETSİZ

  Hem beceri düzeyi hem de grup boyutu açısından dengeli karşılaşmalarda mücadele et.Wild Rift'te tüm şampiyonlar ücretsizce açılabilir ve oyun süresi ya da güç için hiçbir ödeme gerekmez. Hem de hiçbir zaman.

   

   

  Oyunu oynamak için heyecanlandıysan aşağıda bulunan linkler üzerinden ücretsiz indirebilirsin!

   

  İOS İşletim Sistemine Sahip cihazlara indirmek için Tıklayınız.

  Android İşletim Sistemine Sahip Cihazlara İndirmek İçin Tıklayınız.

   

   


YORUMLAR ( 0 )

Habere ilk yorum yapan sen ol
Yorum yapmak için Üye ol ya da Giriş Yap