DÜŞLER GERÇEK OLUYOR: THE KID LAROI ÇILGIN DÜŞLER FORTNITE'A GELİYOR! 🐈︎

Ana Sayfa / Haberler / DÜŞLER GERÇEK OLUYOR: THE KID LAROI ÇILGIN DÜŞLER FORTNITE'A GELİYOR! 🐈︎

Güncel  •  0 Yorum  •  25.01.2023 • Yeni bir sanatçı Fortnite Yıldızlar Serisi'ne Giriyor!

   

   

  2019'daki yükselişinden bu yana Avustralyalı rapçi, şarkıcı ve besteci The Kid LAROI, dünyaca bilinen bir isim haline geldi ve onun duygusal melodileriyle dramatik ritimleri çok yakında Fortnite'ta yankılanacak. 28 Ocak 2023 Cumartesi TSİ 02.00 itibarıyla LAROI'un mütevazı başlangıçlardan dünya çapında bir süperstar olarak kapalı gişe performanslara uzanan yolculuğunu gösteren sürükleyici bir deneyim için The Kid LAROI Çılgın Düşler adasına atlayın! 
   
  Bu adada LAROI'un 27 Ocak Cuma günü çıkacak olan "Love Again" şarkısı da dahil olmak üzere yeni müzikleri yer alacak. Ayrıca henüz yayınlanmamış üç şarkı hem bu adada hem de Devam Partisi adasında çalacak.


  The Kid LAROI Çılgın Düşler başlamadan önce, The Kid LAROI ve Haydut LAROI kıyafetleri 27 Ocak'ta içerik mağazasına gelecek. Hatta bundan da önce 24 Ocak'ta The Kid LAROI Kupası'nda yarışarak kıyafetleri ve özel bir sancak simgesi ve emojiyi erkenden kapma şansını yakalayın!

   

   

  THE KİD LAROI ÇILGIN DÜŞLER


  Bu etkileşimli deneyiminde oyuncular "Laroikent" adındaki siber şehirde görevler yapacak ve sonunda da hem en sevilen parçalar hem de yepyeni ve henüz çıkmamış müzikleri içeren tempo dolu LAROI konserine katılacak. Oyuncular, performanstan sonra Devam Partisi adası için LAROI'a katılabilir. Devam Partisi'nde Çılgın Düşler müziklerini tekrar tekrar dinleyebilir ve LAROI'un hem turnedeki hem de perde arkasındaki hayatına göz atabilirsiniz.
   
  Her iki deneyimde de oyuncular The Kid LAROI Çılgın Düşler görevlerini tamamlayarak TP ve özel LAROI içeriklerini açabilir. Bunların arasında Love Again ve Thousand Miles lobi müzikleri, LAROI ve Haydut yükleme ekranı ile LAROI Buradaydı ve LAROI Etiketi spreyleri mevcut. The Kid LAROI'un Çılgın Düşler görevleri 28 Ocak TSİ 02.00 ile 3 Şubat TSİ 02.00 arasında oyunda olacak.